Tanie pensjonaty i hotele

Jak już wspomnieliśmy w poprzednich artykułach naszego serwisu, Bukowina Tatrzańska to piękne i niezwykle malownicze miejsce, chętnie odwiedzane przez amatorów sportów zimowych czy wakacyjnych, pieszych wędrówek po górach. Z tego też powodu w miejscowości działa doskonale przystosowana, nowoczesna baza noclegowa i gastronomiczna.

Pragnąc spędzić rodzinny lub romantyczny urlop czy weekend w polskich górach bez wątpienia warto będzie przyjechać do podhalańskiej Bukowiny Tatrzańskiej, słynącej przede wszystkim ze swoich doskonałych stoków i tras narciarskich oraz mnóstwa urokliwych szlaków turystycznych, wiodących w najpiękniejsze zakątki Tatr.

Ze względu na liczne rzesze turystów z kraju i zza granicy, przybywające tutaj w ciągu całego roku, na przestrzeni ostatnich lat w Bukowinie powstała i świetnie rozwinęła się nowoczesna baza noclegowa, w której skład wchodzą zarówno tanie hotele, przestronne pensjonaty i apartamenty oraz mnóstwo kwater prywatnych i pokoi gościnnych, zapewniających odwiedzającym i wczasowiczom podwyższony standard, bezpieczeństwo, komfort oraz wygodę.

Jednym z popularniejszych i polecanych przez turystów miejscem, gdzie warto się zatrzymać podczas pobytu w Bukowinie Tatrzańskiej jest trzygwiazdkowy pensjonat „Zbójecki Dwór”, mieszczący się w niewielkiej odległości od tutejszych basenów termalnych i wyciągów przy Olszańskim Wierchu. Będzie to zatem doskonały wybór, jeśli zdecydujemy się przyjechać do Bukowiny na wypoczynek z dziećmi, lub jeśli zależy nam zarówno na komforcie i wygodzie, jak również na bliskości najlepszych tras snowboardowych i narciarskich.

Również w takich miejscach jak Willa Silene, Pensjonat „Ryś”, Willa Marysin, Ośrodek Wypoczynkowy „Stasinda”, Willa Bukowina czy Pensjonat „Orlik” możemy z powodzeniem wypocząć, szczególnie, iż wiele tutejszych hoteli oferuje możliwość skorzystania z gabinetów SPA czy sauny. Co więcej, na wielu kwaterach oraz w mniejszych hotelach często spotkać się można z tradycyjnym, góralskim wystrojem. Dodajmy jeszcze, iż większość pensjonatów w Bukowinie Tatrzańskiej posiada również własne restauracje, karczmy i puby, oferujące między innymi lokalne przysmaki góralskiej kuchni, których bez wątpienia warto spróbować będąc tutaj.