Cennik basenów termalnych i SPA

Jedną z najpopularniejszych atrakcji Bukowiny Tatrzańskiej oprócz oczywiście wielu malowniczych tras narciarskich wyposażonych w nowoczesne wyciągi krzesełkowe i orczykowe jest bez wątpienia również tutejszy kompleks wodny, do którego rok rocznie ściągają turyści z całego kraju oraz zza granicy.

Termy znajdujące się w Bukowinie Tatrzańskiej, często określanej zresztą jako najpiękniejsza wieś na Podhalu są nowoczesnym centrum zabaw i rozrywki dla całej rodziny, dlatego bez wątpienia warto przyjechać tutaj wspólnie z dziećmi na zimowy lub wakacyjny wypoczynek, szczególnie, że obiekt czynny jest przez cały rok i przez siedem dni w tygodniu. Co więcej, tutejszy kompleks wodny to nie tylko baseny i źródła termalne, ale również słynne uzdrowisko oraz centrum rehabilitacyjne.

Wyposażona w kilkanaście basenów z temperaturą sięgającą nawet do 36 stopni Celsjusza baza wypoczynkowa to nie lada atrakcja zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych amatorów wodnych szaleństw. Będąc tutaj warto skorzystać także z kilku dostępnych rodzajów saun (między innymi fińskiej, rzymskiej i kwiatowej) oraz gabinetów wellness. Warto wiedzieć, iż w obiekcie znajduje się również nowoczesna baza gastronomiczna, oferująca smakowite, tradycyjne przysmaki kuchni góralskiej, ale i nie tylko.

Znajdujące się tutaj gabinety odnowy biologicznej oraz SPA to bez wątpienia doskonała propozycja na zakończenie całodniowego zwiedzania malowniczych okolic lub relaksujących spacerów po najpiękniejszych, tatrzańskich szlakach turystycznych. Baseny termalne wraz z całą infrastrukturą mieszczą się ponadto w bardzo spokojnej, cichej i urokliwej okolicy, sprzyjającej wypoczynkowi i regeneracji sił.

Warto w tym miejscu wspomnieć jeszcze o cenniku obowiązującym w całym kompleksie. Zależnie od naszych potrzeb i preferencji możemy bowiem wybrać bilet na 2,5 lub 4,5 godziny. W takim przypadku osoby dorosłe zapłacą około 60-80 złotych. Cały dzień kosztuje z kolei mniej więcej 100 złotych. Dzieciom i seniorom natomiast przysługuje szereg zniżek, w związku z czym za kilkugodzinne korzystanie z basenów lub saun zapłacą oni od około 35 do 75 złotych. Bilety w cenie 250-300 złotych to z kolei propozycja na wejście rodzinne dla dwóch rodziców z dwójką lub trójką dzieci do lat 13.